Hier vindt u het laatste nieuws van obs Het Kwartet

Het laatste nieuws van obs Het Kwartet

De opening
Mr Haye in Beets geopend!!
05-12-2022 - Wat een feest, de nieuwe school in Beets "Mr Haye"is afgelopen vrijdag 2/12 geopend, door niemand minder dan Sinterklaas. Wat is iedereen blij dat eindelijk de scheve, tochtige oude school plaats heeft gemaakt voor dit prachtige gebouw. Wat zullen de kinderen graag naar school gaan.
Nog even....
Het is bijna zover!!!!!
28-11-2022 - Nog een paar dagen en dan wordt de nieuwe school "Mr Haye" in Beets geopend. Om precies te zijn a.s vrijdag 2 december. Wat is het mooi geworden! En wat fijn voor de kinderen en teamleden om na een hele periode in een halve oude school te hebben gewerkt. Petje af!

 

Ouders aan het woord

"Creativiteit staat op deze school hoog in het vaandel."

"Verder heeft de school een duidelijk anti-pest beleid. De school draagt uit dat het belangrijk is voor de kinderen om je betrokken te voelen met alle klassen, zoals voorlezen door oudere leerlingen aan jongeren leerlingen en schoolbrede activiteiten." - ouder obs 't Tilletje